Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

Ege Usulü'nden satın alacaklarınız, Ege'nin en verimli topraklarından gelir.

Menüde listelenen ürünlerin yanında yazan fiyatlar haricinde size hiçbir ek fiyat yansıtmayız. Fiyatlara KDV dahildir ve tüm alışverişlerinizde kargo ücreti sabit 10 TL, 280 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsizdir.

Siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi ile tarafınıza göndeririz. Siparişinizi kargoya teslim ettikten sonra size ulaşana kadar kargo şubemizle birlikte takip ederiz. Mutlu, hızlı ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamanıza önem veriyoruz. :)


Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 15:30'a kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün akşam üzeri kargoya teslim ederiz. Cumartesi ve Pazar günleri vereceğiniz siparişleri hafta başında (Pazartesi) kargolarız.

Siparişinizi tamamladıktan sonra sistemimiz tarafından telefonunuza gelen SMS üzerindeki bağlantı aracılığıyla ya da Sipariş Takip sayfamızdan siparişinizin durumunu anlık olarak takip edebilir, kargoya teslim edilmiş ise kargo hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.

İnternet sitemiz ve ödeme esnasında doldurduğunuz bilgiler, 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Böylelikle kredi kartı gibi bilgileriniz tarafımızca hiçbir şekilde görülmemekte ve kaydedilmemektedir. Kredi kartınız ya da banka havalesi/EFT yöntemiyle kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme seçeneği de internet sitemizdeki siparişleriniz için ödeme seçeneklerimiz arasındadır. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile oluşturulan siparişleriniz için kargo şirketimiz tarafından +15 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Ege'den sevgiler!