İade ve İptal

İade ve İptal

İade

Taze & ambalajı açılmış ürünlerin iadesi söz konusu değildir. Ancak ürünlerde ya da kargo ile taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir kusurdan dolayı iade hakkınızın saklı olduğunu, bunun telafisinin firmamız güvencesi altında olduğunu ve memnuniyetinizi kesinlikle önemsediğimizi belirtmek isteriz. Bu konu için, siparişinizi teslim aldığınız gün ürün görselini çekerek info@egeusulu.com adresimize iletiniz ve bizimle iletişime geçiniz. İade şartlarına uygun durumlarda EgeUsulü.com'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Ücret iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ödeme şekli olarak “Havale/EFT”yi seçmişseniz, ödemeyi yaptığınız banka hesap numarasını, hesap adını, banka şube kodunu, bankanın ismini ve IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır.

İptal

EgeUsulü.com'dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde, sağ üstteki Sipariş Takibi'ne girerek sipariş numaranızla birlikte sorgulama yapınız. Sipariş durumu "Kargoya Teslim Edildi" olarak gözükmeyen siparişleriniz için sipariş iptali yapabilirsiniz. Henüz kargoya verilmeyen siparişlerinizin iptal talebi için bize ulaşabilirsiniz. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmemiz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.