Hizmet Şartları

Hizmet Şartları

Bu Hizmet Şartları Sözleşmesi ve Kullanıcı Hakları metni, "EgeUsulü.com" ve müşterileri arasında yapılan ticari ilişkiye ait sipariş verme, sipariş gönderme, teslim alma, sipariş ücreti ödeme, iade, gizlilik, güvenlik ve buna benzer öğeleri düzenleyici bir metin durumundadır.


EgeUsulü.com için her ne şartta olursa olsun müşteri memnuniyeti ve müşteri yorumları esastır.

Sipariş Gönderimleri ve Teslimat

Hafta içi saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimatlar yalnızca şirketimiz tarafından belirlenen kargo şirketi vasıtası ile teslim edilir.

Siparişlerinizde kargo ücreti, EgeUsulü.com tarafından karşılanır. Müşterilerimiz sipariş ettiği ürünleri teslim alırken herhangi bir ekstra ücret ödemez.

 

Sipariş edilen ürün, müşterilerimizden farklı bir kişi ya da kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi ya da kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Müşterilerimiz siparişlerini teslim alırken mutlaka kontrol etmeli, hasarlı ve hatalı paketleri teslim almamalıdır. Paket teslim alındığı anda sipariş kargo görevlisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak sisteme bildirilecektir.

 

Müşterilerimiz internet sayfasında istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeyi beyan, kabul ve taahhüt eder. EgeUsulü.com'dan satışlar 18 yaşın üzerindeki ve Türkiye’de ikamet edenlere gerçekleştirilir. Müşterilerimiz bizleri yanıltılarak 18 yaşın altında olduğu halde siparişi gerçekleştirirse web sitemiz tek taraflı olarak siparişin iptali hakkına sahiptir. Bu tip bir durumda şirketimizin karşılaşacağı hukuksal sorundan müşterimiz ve/veya birinci derece velisi sorumlu olup; her ne şart altında olursa olsun hiçbir hak ve alacak talep edemeyecektir.

EgeUsulü.com'da vergi hariç (Tax free) satış yapılmaz. Satışı yapılan tüm ürünlerde K.D.V uygulanır ve belirtilen fiyatlara K.D.V dahildir. İnternet adresi ve sanal mağazasında önceden bildiride bulunmaksızın site içeriğini, ürün fiyatlarını ve buna benzer tüm site bilgi ve öğelerini değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemizi kullanan tüm ziyaretçilerimiz; yukarıda açıklanan bilgi ve uyarıları kabul etmiş sayılırlar. 


Havale ödemesi seçeneğiyle verilen siparişlerde, siparişin ücreti 3 gün içerisinde yapılmazsa sipariş otomatik olarak iptal edilecek ve 3 gün boyunca o müşteri için ayırtılmış ürün stoklara yeniden eklenerek satışa çıkarılacaktır. Bu durumdan ötürü siparişin iptal edilmesi ve stoğun bitmesi ile müşterinin o ürünü tekrar sipariş edememesi gibi durumlardan şirketimiz sorumlu değildir. 

Hizmet Şartları Sözleşmesi ve Kullanıcı Hakları metninden doğan her türlü ikili anlaşmazlıklarda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile sipariş veren/alıcının veya satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda müşterimiz sitemizde yer alan tüm sözleşmeler ve kullanım hakları koşullarını kabul etmiş sayılır.